Prehra so Sabinovom

V nedeľu 18.11. odohrali muži 11. kolo 1. mužskej ligy.

18. november nedeľa 1:00 Športové centrum M-Šport Trenčín - Zamarovce

Muži 11.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - FBC Predator Sabinov 6:8 (1:1,2:4,3:3)

Góly Stars: Káčer (Blažej), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Šebík ), Janiga Mi (Káčer), Blažej (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Leitmann, Oberta I, Jelínek, Mutala, Sokolík - Antal, Pecen, Meliš - Bahna, Bajzík, Fiala

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: Prvú tretinu bol súper viac na loptičke, ale darilo sa nám s ním držať krok. V presilovke sme išli do vedenia, o ktoré sme koncom tretiny lahkovážne prišli. V druhej tretine bol súper viac na loptičke, ale na šance to bolo vyrovnané, napriek tomu nám Sabinov odskočil o 2 góly V tretej tretine sa nám podarilo zniižiť na rozdiel jedného gólu ale 8 minút pred koncom dal súper o 2 góly, čo uz udržal umnou hrou až do konca stretnutia. Musíme popracovať na viacerých aspektoch našej hry, pretože tým, čo sme predviedli, zápasy vyhrávať nebudeme.