Domácich neporazili

Prehľad zápasov mladších žiakov z víkendu.

19. januára sobota 9:00 Partizánske - MŠH Partizánske

Mladší žiaci 7. kolo FBK Harvard Partizánske - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 13:1

Komentár vedúceho Milana štefančikom: Zrejme už pre nás klasický súper, kde o výsledku zápasu rozhoduje prvá tretina. Po prvom inkasovanom góle sa hráči nevedeli dostať do tempa a trvalo dlhšie, kým zistili, že aj my vieme hrať floorball. Od polovice zápasu ukázali viac bojovnosti aj v útoku a pokrývaní hráčov. Snaha sa hráčom neda upriet, ale ak chceme uspieť, musíme vedieť premieňať ponúknuté šance.

19. januára sobota 12:00 Partizánske - MŠH Partizánske

Mladší žiaci 7. kolo ICE Players Sereď - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 1:10

Komentár vedúceho Milana štefančikom: Naši mladší žiaci si zobrali dobré mienene rady trenerov k srdcu a od začiatku pristúpili k zápasu pozitívne. Hráči sa na lavičke povzbudzovali, sršali sebavedomym, ktoré pretavili do perfektne zvládnutej prvej tretiny, ktorú ovládli. Počas celého zápasu sa snažili hrali aktívne, výborne v obrane a efektívne v útoku. Dosiahnutý výsledok hovorí za všetko.