O krok bližšie k play-off!

Dôležité dvojkolo v boji o play-off!

26. január sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 18.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - ICE Players Sereď 9:1 (4:0,3:0,2:1)

Góly Stars: Janiga Mi (Blažej), Blažej (Meliš), Jelínek (Bajzík), Blažej (Janiga Mi), Káčer (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Janiga Mi), Šebík (Blažej)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Blažej, Janiga Mi - Meliš, Janiga Ma, Antal, Sokolík, Gajdoš - Jelínek, Mutala, Bajzík - Oberta I, Bahna, Fiala

Hodnotenie hráča zápasu Tonka Bajzíka: Do zápasu sme nastupovali s tým, že zápas musí byť jednoznačne v našej réžii. V prvej tretine sme si vybudovali pohodlný náskok 4:0, čo nás priviedlo do hernej pohody a mohli sme hrať svoju hru. V druhej a tretej tretine sme naše vedenie ešte navýšili a mohli sme šetriť sily na nedelňajší zápas proti Topoľčanom. Jediné čo nás po zápase mrzelo bol jeden gól v našej sieti, ktorý sme dostali 10 minút pred koncom a pokazili sme si čisté konto. Chcem poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí si našli cestu do haly a prišli nás podporiť v našej ceste do play-off.

27. január nedeľa 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 19.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - FbO Žochár Topoľčany 8:5 (2:2,4:0,2:3)

Góly Stars: Blažej (Janiga Mi), Sokolík (Janiga Ma), Pšenák (Sokolík), Blažej, Blažej, Janiga Mi (Blažej), Sokolík (Jelínek), Gajdoš

Zostava Stars: Gelien, Oberta A - Káčer, Pšenák, Šebík, Blažej, Janiga Mi - Meliš, Janiga Ma, Antal, Sokolík, Gajdoš - Jelínek, Mutala, Bajzík - Oberta I, Bahna, Fiala