Staršia prípravka v Skalici

Prehľad zápasov staršej prípravky z víkendu.

17. februára 9:00 Skalica - Telocvičňa so sociálnym zaradením

Staršia prípravka FBC Skalica - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 12:3

Komentár Milana Štefančika:  Nakoľko sa mužstvo Páv Piešťany ospravedlnilo zo zápasu z dôvodu choroby, odohrali sme prípravný zápas s domácim mužstvom zo Skalice. Do zápasu sme nastúpili bez našej prvej formácie, a tak dostali priestor chlapci z ostatných formácií. Pre  viacerých z nich, to bol prvý kontakt so súťažným zápasom, kde mali možnosť sami vidieť, aký dôležitý je tréning a nacvičovanie herných situácií a ich pretavenie do zápasu. Našim chlapcom sa nedá uprieť snaha a  ochota bojovať, ale súper bol nad ich sily.

 

17. februára 10:40 Skalica - Telocvičňa so sociálnym zaradením

Staršia prípravka 11. kolo Florbalový klub AS Trenčín (bieli) - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 24:6

Komentár Milana Štefančika:  Na prvý strelený gól odpovedal súper rýchlymi gólmi po pekných akciách. V tomto zápase nám nevychádzalo nič, počnúc napádaním súpera, bránením, o dodržaní taktiky nehovoriach. Súper bol jednoznačne lepší, rýchlejší a hlavne efektívny.

 

17. februára 12:20 Skalica - Telocvičňa so sociálnym zaradením

Staršia prípravka 11. kolo Florbalový klub AS Trenčín (červení) - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4:7

Komentár Milana Štefančika: Zápas plný emócií, kde nás potiahla najmä naša najmladšia formácia dvoch Šimonov a Leona. Celý tím úžasným spôsobom odpovedal na nepodarený predchádzajúci zápas a od začiatku všetci plnili herné situácie, ktoré od nich vyžadovali tréneri. V zápase sme neprehrávali, súpera sme pokrývali, chlapci oduševnene bojovali a niektoré predvedené akcie boli oku lahodiace. Výsledok 7:4 a najmä veľký potlesk od fanúšikov, rodičov, stál zato a vyčaroval úsmev na ich tvárach. Toto je hra, akou sa chceme prezentovať aj do budúcich zápasov.

 

Víťazmi boli opäť Späť na článkyPrehrávame v sérii 2:0