Mladší žiaci v Trenčíne

Mladší žiaci vyhrali 2 zápasy cez víkend.

9. marca 9:00 Trenčín - Športové centrum M-Šport

Mladší žiaci 9. kolo FK AS Trenčín - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 17:1

Komentár Milana Gerega: Zápas proti Trenčínu nám vôbec nevyšiel. Ten rozhodol o vývoji zápasu už v prvej tretine a naši chalani sa už nedokázali do zápasu vrátiť.

9. marca 11:10 Trenčín - Športové centrum M-Šport

Mladší žiaci 9. kolo ŠK DFA Nitra - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4:6

Komentár Milana Štefančíka: Vyrovnaný zápas, v ktorom len prvá tretina bola z našej strany taká, akú si predstavujeme do budúcna. Chlapci sa v nej bavili florbalom, predviedli zaujímavé akcie a nepustili súpera do vážnych šancí. Naopak od druhej polovice zápasu dopadla na našich chlapcov nervozita, prestali sme byť dôrazny v súbojoch, príliš často nám odskakovala loptička. Samozrejme z výhry máme radosť. Už teraz sa ale chlapci môžu tešiť na treningy, ktoré pre ne vytvoria naši tréneri.

9. marca 12:20 Trenčín - Športové centrum M-Šport

Mladší žiaci 9. kolo FBC 11 Trnava - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 5:7

Komentár Milana Štefančíka: Prvé dve tretiny boli z našej strany až príliš nervózne a obe mužstva sa v nich striedali vo vedení. Zápas sa zlomil až v tretej tretine, kde sme odskočili súperovi na rozdiel troch gólov a výhru sme si už nenechali újsť. Chlapci bojovali, ale dnes si veľké poďakovanie zaslúži predovšetkým náš brankár Tomáš, ktorý všetku drinu na tréningu preniesol aj do zápasov a v nich predviedol množstvo skvelých zákrokov.

 

Denný športový tábor Späť na článkyRodičia súčasťou tréningu