Slovak Floorball Cup 2019 - Zloženie skupiny

Aj tento rok sa naši muži predstavia na najväčšom florbalovom turnaji na Slovensku. Slovak Floorball Cup je rok od roka väčším a kvalitnejším turnajom a našim mužom vždy poslúži ako skvelá príprava do sezóny. Turnaj sa hrá od 15.-18.8.2019 v Bratislave. 

Muži sú tento rok opäť prihlásení v kategórií "Men Open" ako každý rok. Tento rok sa do tejto kategórie prihlásilo až 44 tímov. Zatiaľ každý rok postupovali do Play-Off všetky tímy a malo by to byť rovnako aj tento ročník. Ešte nikdy sa mužom nepodarilo dostať sa cez prvé kolo Play-Off. Tento rok to chcú muži konečne zlomiť. Záleží hlavne od postavenia v skupine po odohratí všetkých skupinových zápasov. Tento rok organizátori vylosovali zaujímavú skupinu, v ktorej je náš klub jediný slovenský tím. Dostali sa do skupiny, kde sa stretnú s dvoma českými tímami a jedným fínskym.

M*****Boys (Masturboys) je Fínsky tím o ktorom Vám toho viac povedať nevieme.

IBK Duško Team - official vyzerá ako by to bol tím založený našim klubovým trénerom Dušanom Sokolíkom ale nie je. Je to český florbalový tím, ktorý hrá Národnú Ligu Skupinu Západ pod názvom T.B.C. Králův Dvůr. Národná Liga Skupina Západ je tretia najvyššia florbalová súťaž v Česku.   

Posledný tím, ktorý nás preverí v skupinových zápasoch je tím OkMoBu. Jediné, čo sme o nich vedeli nájsť je, že to je takisto český tím. 

 

Na skupinové zápasy sa veľmi tešíme aj vďaka takýmto zaujímavým zahraničným tímom. Muži sa určite pokúsia v skupine skončiť čo najlepšie, aby sa im v Play-Off hralo oveľa lahšie. Držte im palce nech to na turnaji dotiahnu čo najďalej.  

 

Sezóna 2019/2020. Muži a ostatné kategórie. Späť na článkyNáročný vstup mužov do ligy ?