Náročný vstup mužov do ligy ?

Muži chcú tento rok opäť posunúť svoje ciele o level vyššie a skončiť v najlepšej štvorke. V tom im môže pomôcť dobrý rozbeh v lige. Tento rok sa pre nich začne naozaj ťažkými zápasmi. Prvé tri zápasy budú naozaj dôležité na dobré výsledky. Výhoda pre našich mužov je, že všetky zápasy budú hrať doma pred vlastným publikom. 

Ako prvý pricestuje VŠK PdF UK Hurikán Bratislava. Tento tím po dlhoročnom pôsobení vypadol z extraligy. Na konte má jeden titul, dvakrát skončili druhý a trikrát tretí.V posledných rokoch sa im prestalo dariť až nakoniec vypadli do 1.Ligy kde sa predstavia prvý krát. Aké majú ambície, to Vám nevieme povedať. Zápas sa odohrá 21.9.2019 v športovej hale o 17:00. Na druhý deň k nám pricestuje FBC 11 Trnava. Tohto už klasického súpera muži ešte nedokázali v 1. Lige poraziť. Minulú sezónu ale k tomu nemali ďaleko po výsledku 5:6 odchádzali naši muži so zdvihnutými hlavami. Ak by chalani nezaspali začiatok zápasu, ktovie ako by zápas nakoniec skončil. Trnave to chcú vrátiť aj s úrokmi a konečne uspieť. Zápas sa hrá 22.9.2019 o 14:00. O dva týždne neskôr k nám zavíta tím Žltý Sneh Košice, ktorý minulú sezónu vyhral základnú časť iba s dvoma prehrami. Avšak v PlayOff zlyhali už v semifinále proti Detve 3:1 na zápasy a do finále sa tak nepozreli. Uvidíme ako moc ich to nakoplo a aké budú mať ciele túto sezónu. Ale určite budú Košice patriť medzi favoritov na postup. Našich mužov môže povzbudiť zápas z minulej sezóny kedy v domácej hale uhrali remízu 5:5. Teraz by chceli súpera ešte viac potrápiť a ukradnúť mu všetky tri body. 

Takže naozaj budú mať naši muži náročný vstup do ligy. My veríme, že súperom poberú všetky body a ukážu čo v nich je. Taký začiatok by si prial určite každí z nich. Dúfame, že svojími výkonmi pritiahnu mnoho divákov tak ako na konci minulej sezóny. Liga už začne za mesiac aj pár dní a my sa nevieme dočkať a dúfame, že ani vy. 

Slovak Floorball Cup 2019 - Zloženie skupiny Späť na článkyV Nemšovej Béčko tretie.