V rámci prípravy sa v sobotu 07.09.2019 nás B-tím zúčastnil turnaja Červeník CUP v Nemšovej. Na tento turnaj boli pozvane družstva, ktoré budú budúcu sezónu hrávať prevažne druhu regionálnu ligu západ." />

V Nemšovej Béčko tretie.

V rámci prípravy sa v sobotu 07.09.2019 nás B-tím zúčastnil turnaja Červeník CUP v Nemšovej. Na tento turnaj boli pozvane družstva, ktoré budú budúcu sezónu hrávať prevažne druhu regionálnu ligu západ.

Náš tím bol zložený z hráčov dorastu a juniorky. V skupine, ktorú vyhrali, sa chalani stretli s nasledujúcimi tímami:

Victory - Dragons Hlohovec 9:2

Victory - Wolfs 12:2

V semifinále narazili na prekvapujúco druhého z druhej skupiny, silný tím Predators z Trenčína. V zápase viedli 3:1, no súperovi sa podarilo otočiť stav na 4:3.

Po veľkom tlaku v závere zápasu sa podarilo vyrovnať 20 sekúnd pred koncom na 4:4 a na radu prišli sériové nájazdy.

V nich súper oba svoje nájazdy premenil, kým nám sa nepodarilo premeniť ani jeden. Zápas teda skončil 4:5 po nájazdoch.

V zápase o tretie miesto chalani nenechali nič na náhodu a už od prvej minúty viedli 1:0. Sústredenou hrou z obrany sa nám podarilo postupne pridať ďalšie góly a hlavne neinkasovať.

Malou nepozornosťou súper skorigoval 2 minúty pred koncom na konečných 4:1.

Chalani získali pekné tretie miesto, na ktoré môžu byť hrdí.

Hodnotenie hráča Jozefa Mutalu:

Na turnaj Červeník Cup sme sa spolu s tímom pripravovali dostatočne dlho na to aby sme podali na zápasoch skvelý výkon. Aj napriek rozdielnym vekovým kategóriám sme sa súperov nezľakli a hrali svoju hru. Vďaka skvelým výkonom všetkých hráčov, sme každý zápas odohrali najlepšie ako sme vedeli a to viedlo ku krásnemu tretiemu miestu a berieme to ako skvelú prípravu na sezónu 2019/20.

Hodnotenie hráča Nicolasa Bahnu:

Turnaj pre nás dopadol dobre, hrali sme čo sme potrebovali a vďaka tomu vyhrali skupinu. V semifinále sme v našej hre pokračovali, ale žiaľ sme smolne prehrali po nájazdoch, avšak zápas o 3. miesto sme zaslúžene vyhrali.

Zostava turnaja:

Suder - Šťastný, Jakúbek, Mutala, BagínS - Šatka, Bahna, Fiala - Pasqualon, Bulko, Pieťka - Peceň, Veselý,  KrajčíS

Náročný vstup mužov do ligy ? Späť na článkyMuži na Slovak Floorball Cupe.