Výjazd do Hlohovca bez bodov pre M2B

Predposledné kolo základnej časti druhej ligy nevyšlo úplne podľa predstáv. Dvojzápas najprv proti Trenovcu a následne proti Sršňom sme nedotiahli do víťazného konca.

FK AS Trenčín Dragons Trenovec B 10:5 (3:1, 3:1, 4:3)

Trenovec od prvých minút diktoval tempo hry a dvoma rýchlo strelenými gólmi sa dostal na koňa. Aj napriek snahe urobiť niečo zo zápasom nás súper do ničoho nepustil.

Tomáš Veselý: Každá prehra bolí, no za tento zápas sa hanbiť nemusíme. Chlapci nevypustili a hrali sme až do poslednej sekundy. Súper využíval každé zaváhanie v našej hre. Po kostrbatom ale bojovnom výkone sme museli uznať silu súpera, hlavne ich individuálne zručnosti. Za veľké pozitívum považujem našu hru v oslabení. Proti tak silnému súperovi sme nedostali ani jeden gól v oslabení. Naopak, v presilovej hre sme dokázali jeden gól dať. Bolo vidno, že sa na ihrisko prenieslo aj čo-to z tréningov

FbO Sršne Prievidza 8:6 (1:2, 4:1, 3:3)

Druhý zápas proti Sršňom v tejto sezóne sa nepodaril tak ako ten prvý. A to aj napriek dobrému úvodu keď sme po prvej tretine viedli 2:1

Tomáš Veselý: Dobre rozbehnutý zápas sme si prehrali počas druje tretiny. Súper dobre kombinoval a v krátkom čase zápas otočil. Napriek snahe v tretej tretine zo zápasom ešte niečo spraviť, ani Time out ani drobné zmeny v zostave už nedokázali odvrátiť prehru. Vždy, keď to vyzeralo, že sa už už vrátime do zápasu sme dostali gól.

Z Topolčian vezieme 0 bodov. Späť na článkyRýchle góly robia svoje!