Rýchle góly robia svoje!

Takto by sa dal opísať náš víkendový výkon!

1. FBC Florbal Trenčín : ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom  13:1  (4:0,5:1,4:0)

Tréner Jozef Mutala: Toto stručne vystihuje náš zápasový víkend. V prvom zápase proti FBC Trenčín, sme po bezhlavóm hraní inkasovali nešťastné góle, ktoré silno ovplyvnili vývoj hry. Aj po prvej tretine, sa náš super držal v popredí a aj po strelenom góle, ktorý znížil stav na 6:1 si náš súper víťazstvo nenechal uchmatnúť.

ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom : Florbalový klub AS Trenčín - červení 4:11  (0:2,2:4,2:5)

V nasledujúcom zápase sme vedeli že to nebude žiaden ľahký súper, avšak naši chlapci po prehratom zápase, nechceli nechať vziať víťazstvo len tak. Už od začiatku zápasu v nich bolo vidno odhodlanie a chuť do hry, čo aj značil priebeh hry. Aj keď sa naši chlapci snažili čo najviac to išlo, v prvej tretine sme nevedeli prekonať súperovu bránku. Naša chvíľa nastala až v druhej tretine kedy sme skórovali rovno dvakrát, hoci sme taktiež aj inkasovali, nás to neodradilo. V tretej tretine sme mali poslednú možnosť zamakať a pokúsiť sa zmeniť výsledok hry. Náš tím makal v každom ohľade, ale aj keď sme skórovali ďalších dvakrát, na víťazstvo to nestačilo a tým pádom sme prišli o ďalšie body. Napriek prehrám, z víkendu si máme čo vziať a vieme na čom máme ešte popracovať.

Výjazd do Hlohovca bez bodov pre M2B Späť na článkyU11 hrala svoje kolo v TN.