Dorastenci v boji o prvé priečky

1.2.2020 dohrali dorastenci základnú časť.

Do víkendu nebolo jasné, kto bude a kto nebude hrať o postup na MSR. V základnej časti odohral každý s každým dva zápasy. Po základnej časti sa tabuľka rozdelí na 2 skupiny po štyroch a odohrá každý s každým 2 ďalšie zápasy. Práve našim dorastencom sa podarilo postúpiť do vyššej skupiny.

V sobotu si zmerali sily s tímami z Piešťan a Topoľčian. Proti Piešťanom im nevyšla prvá tretina, kedy si Piešťany vybudovali 2-gólový náskok a v ďalšie tretiny skončili remízou. Chuť si napravili až v samom závere s Topoľčanmi. Tie po prvých dvoch tretinách viedli o 2 góly, avšak gólmi v poslednej tretine sa im podarilo otočiť zápas a dotiahnuť ho do víťazného konca.

 

ŠK Victory Stars Dubnica : FBC Páv Piešťany 5:7 (1:3;2:2;2:2)

Hodnotenie Adama Nikodéma: Odohrali sme dva dôležité, ale ťažké zápasy. Od začiatku sme vedeli, že to nebude jednoduché. Už po prvej tretine sme prehrávali 1:3. Aj keď sme mali viac striel v zápase ako súper, bohužiaľ, strely išli mimo bránky. Hoci sme sa snažili vyrovnať, vždy boli chalani z Piešťan o gól pred nami. Skúšali sme aj hru bez brankára, ale bezúspešne – inkasovali sme jeden gól.

 

ŠK Victory Stars Dubnica : FbO Žochár Topoľčany 10:7 (1:2;3:4;6:1)

Hodnotenie Adama Nikodéma: V druhom zápase proti FbO Žochár Topoľčany sme nastúpili plní odhodlania zápas vyhrať. Boli sme veľkým favoritom, ale napriek snaženiu, sme prvú tretinu prehrali. Tréner bol nahnevaný, preto nám počas prestávky riadne ,,vyčistil žalúdok”. V druhej tretine sme boli aktívnejší, no znova sme ju o gól prehrali. Až posledná tretina ukázala naše odhodlanie trénera nesklamať. Preto sme nakoniec zápas vyhrali v pomere 10:7.

Prípravný zápas v Bolešove Späť na článkyNedeľa a zaujímavé zápasy v kategórii U11