Nedeľa a zaujímavé zápasy v kategórii U11

Svoje kolá odohrala naša staršia prípravka v Nemšovej.

V nedeľu nastúpili hráči U11 proti tímom z Trenčína. Proti FBC Trenčín sa im nepodarilo napraviť zlý nástup do zápasu, kedy inkasovali až 9 gólov. Avšak bojovnosťou sa postupne približovali k dobrému výsledku. Chuť si chceli napraviť proti AS Trenčínu, čo sa im aj podarilo. V zápase padalo množstvo gólov na obidvoch stranách. Každý divák si určite prišiel na svoje.

 

1. FBC Florbal Trenčín : ŠK Victory Stars Dubnica 15:10 (9:3;3:5;3:2)

Hodnotenie Milana Štefančíka: Napriek absencii kľúčových hráčov odohrala Victory Stars vyrovnané zápasy proti trenčianskym mužstvám. Proti 1.FBC sme zaspali úvod zápasu, kde sme po troch minútach prehrávali 5:1. V ďalšom priebehu zápasu padlo veľa gólov, bolo pár pekných akcií, ale žiaľ manko súpera sa naším chalanom už nepodarilo dotiahnuť. 

 

ŠK Victory Stars Dubnica : FK AS Trenčín - bieli 17:15 (5:4;5:3;7:8)

Hodnotenie Milana Štefančíka: Proti AS Trenčín - bieli sme vstupovali ako mierny favorit, ale priebeh zápasu tomu vôbec nenasvedčoval. V zápase padlo 32 gólov, veľmi vyrovnaný súboj, krásne akcie oboch mužstiev so šťastnejším koncom pre Victory Stars. Opäť sa potvrdilo, že brankár tvorí polovicu úspechu mužstva. Napriek víťazstvu musím skonštatovať, že nás dnes súperi technickými znalosťami herne prekonali.

Dorastenci v boji o prvé priečky Späť na článkyMladší žiaci a ich dvojzápas v Trenčíne