Muži vezú z vonku 3 body znamenajuce playoff.

Počas minulého víkendu sa muži po dvojtýždňovej prestávke opäť predstavili v dvoch ligových kolách. Vycestovali do Partizánskeho odkiaľ priniesli cenné 3 body znamenajuce istotu playoff. Výjazd do Detvy neskončil moc slávne, kedy po prespatej prvej tretine, vysoko podľahli kvalitne hrajúcemu súperovi.

FBK Harvard Partizánske: ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4: 6 (1: 1;1: 3;2: 2)

Hodnotenie hráča Antona Bajzika:

Do zápasu proti Partizánskemu sme išli s tým, že ideme vyhrať a ukázať súperom, že do play off patríme. Vyšla nám hlavne druhá tretina, v ktorej sme súperovi odskočili o dva góly a dokonca v tretej sme už viedli 5:2 a aj keď sa súper dotiahol na 5:4, ostali sme hrať svoju hru a zápas dotiahli do víťazného konca. Teší ma, že hráme ako tím, dodržujeme taktické pokyny a to je cesta k výhram. Ďakujeme fanúšikom, ktorí merali cestu do Partizánskeho aby nás povzbudili, ste skvelí.

DTF team Detva Joxers: Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom 16: 6 (7: 0;5: 5;4: 1)

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka:

Zápas sme si prehrali v prvej tretine, kedy sme už v 10. minúte prehrávali 0: 6. V druhej tretine sme sa chceli súperov vyrovnať, čo sa nám aj darilo. V tretej tretine žiaľ už nebolo dosť síl na strelenie viac gólov.

Béčko so šiestimi bodmi Späť na článkyPlayoff M2 sme skončili 1:2 na zápasy