Playoff M2 sme skončili 1:2 na zápasy

Naše B-družstvo odohralo svoje čtvrťfinalové zápasy regionálnej súťaže M2.V prvom zápase vyhralo, v druhom vyhral súper. V rozhodujúcom zápase vyhral opäť súper, ktorý postupuje do ďalšieho kola.

FK AS Trenčín Dragons Trenovec "B" : Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B" 1:5 (0:2;1:2;0:1)

Svoj prvý zápas sme odohrali pred domácim publikom z organizačných dôvodov. Od začiatku sa nám darilo so súperom držať krok. Šance boli na oboch stranách,  nás však podržal v bráne skvele chytajúci Adrián Oberta. 

Komentár Mateja Šatku: Do 1.playoff zápasu sme šli  s nasadením. Aj napriek tomu, že sme napĺňali rolu outsidera sme dokázali "B" Trenčianského As-ka poraziť o 4 góly. Spĺňali sme taktické pokyny, ktoré sme previedli do zápasu a myslím, že sme zaslúžene vyhrali.

Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B" : FK AS Trenčín Dragons Trenovec "B" 5:8 (1:3;1:2;3:3)

Druhý zápas sme odohrali v TN. Súper sa do nás pustil s veľkým nasadením, posilnený o 2 hráčov extraligy. Títo hráči sa ukázali ako rozhodujúci, kedy boli pri všetkých góloch súpera. Nám sa podarilo znížiť na rozdiel 2 gólov,ale svojimi faulami sme umožnili súperovi hrať viacero presiloviek, takže nebol pre súpera problém si výsledok udržať. Chalani bojovali až do konca, no žiaľ to nestačilo.

Komentát Martina Jakúbka: Vo včerajšom zápase nám išlo o všetko bolo cítiť,že to je play off zápas. Hralo sa tvrdo a odzrkadlilo sa to aj na množstve vylúčení. Aj keď sme otvorili skóre na 1:0 tak super nás dokázal prekonať a viedol po zvyšok zápasu a na to sme aj doplatili. Tešíme sa na ďalší zápas ktorý bude v stredu a dúfame,že aj fanúšici nás prídu podporiť a aby sme vyhrali posledný zápas.

FK AS Trenčín Dragons Trenovec "B" : Športový klub Victory Stars Dubnica nad Váhom "B" 6:1(1:0;3:0;2:1)

Tretí zápas sme odohrali v TN. Súper sa do nás pustil s veľkým nasadením, s posledného zápasu získla velké sebavedomie. Žiaľ sme sa v zápase výraznejšie nepresadili. Podarilo sa nám streliť aspoň čestný gól. Séria skončila 1:2 pre súpera.

 

Muži vezú z vonku 3 body znamenajuce playoff. Späť na článkyU15 cez víkend bez bodu.