Sezóna 2019/2020 sa skončila pre celú mládež

SZFB na svojom zasadnutí zrušilo všetky mládežnícke súťaže s výnimkou mužov a juniorov. O týchto rozhodne na svojom zasadnutí 17. apríla 2020. 

Náš klub mal možnosť pokračovať so svojimi družstvami v regionálnych súťažiach, kde si 3 kategórie mohli zahrať na záverečných turnajoch O pohár prezidenta SZFB.

S ohľadom na situáciu okolo vírusu Covid 19  SZFB rozhodlo nasledovne:

Správa zo SZFB:

Po niekoľko hodinovej diskusii prezídium dospelo k zrušeniu organizovania Turnaja o Pohár prezidenta vo všetkých vekových kategóriách a Majstrovstiev Slovenska vo všetkých vekových kategóriách v aktuálnej sezóne 2019/20.

viac sa dočítate na nasledujúcom linku:

http://www.szfb.sk/definitiva-padne-najneskor-17-aprila/

Tréningy v klube sú naďalej zrušené. Tréneri budú informovať hráčov o ďalšom postupe na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu SR.

Stotožňujeme sa s vyhlásením SZFB: 

Vedenie zväzu vyzýva hráčov, funkcionárov a fanúšikov klubov, aby v plnej miere dodržiavali všetky opatrenia Ústredného krízového štábu SR, hlavne aby sa zdržiavali v dobrovoľnej domácej karanténe a aby dodržiavali všetky základné hygienické návyky, najmä dôkladné umývanie rúk. Takisto, aby sa snažili zabrániť šíreniu respiračných ochorení nosením rúška cez tvár. Pevne veríme, že Slovensko zvládne toto neľahké obdobie čo najskôr a čoskoro sa uvidíme na florbalových palubovkách.

 

Playoff M1 - Je koniec! Späť na článkyNeskutočný štart mužov