Zaváhanie doma

Sumár výsledkov 12. a 13. kola juniorov

17. november piatok 15:15 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 12.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - FbO Florpédo Bratislava U19 6:9 (2:2,3:3,1:4)

Góly Stars: Fursten (Mutala), Káčer, Madaj (Káčer), Michalec (Antal), Fursten (Leitmann), Madaj (Zajko)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Pecen, Leitmann - Káčer, Bahna - Šebík, Fursten, Mutala - Antal, Michalec, Guga - Kalafut, Madaj, Fiala, Zajko

Hodnotenie Samuela Antala: Na zápas sme si verili, že dokáže odčiniť zaváhanie v prvom vzájomnom zápase. V prvej tretine moja lajna zahodila tak 4 tutové šance, ktoré rozhodli v podstate o osude zápasu. Každú tretinu sme prehrávali o 2 góly. Prvé dve sme to dorovnali, žiaľ tretiu nie. V zápase rozhodla nevôľa po víťazstve od zopár našich hráčov a naše zahodené šance. Chcem sa týmto poďakovať divákom, ktorí si našli čas a prišli povzbudiť.

19. november nedeľa 13:00 ŠH Mladosť Bratislava

Juniori 13.kolo Fat Pipe Snipers Bratislava U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 8:2 (3:1,1:1,4:0)

Góly Stars: Káčer (Fursten), Šebík (Pecen)

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Pecen, Leitmann - Káčer, Bahna - Šebík, Fursten, Mutala - Antal, Michalec, Zajko - Kalafut, Madaj, Fiala

Hodonotenie kapitána Samuela Antala: Zápas bol vyrovnaný so šancami na jednej a druhej strane. Žiaľ v prvej a tretej tretine sme zaspali na pár minút, ktoré Sniperi využili a nastrierali rýchle góly. V tretej sa zápas už len dohrával.

Posledný zápas juniorov v kalendárnom roku doma Späť na články4 zápasy vonka cez víkend