V nedeľu 11.3. odohrali starší žiaci svoje zápasy doma.

11. marec nedeľa 08:00 ŠH MŠH Dubnica nad Váhom

Starší žiaci 13.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U15 - FK AS Trenčín U15 5:8

Góly Stars: Mutala (Šatka), Hanuš, Bulko (Pieťka), Siekel (Šatka), Jakúbek

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Pred zápasom sme si povedali, že to nebude ľahký súper. V úvode sme dostali facky na prebratie a už sme museli dobiehať. Divoká prvá tretina však pre nás skončila iba uspokojivo.Druhú tretinu ovládol súper a taktiež aj poslednú. Dostali sme množstvo gólov, ktorých sa treba v budúcnosti vyvarovať. Tento zápas nám ukázal, ako na tom naozaj sme a čo budeme musieť v budúcom priebehu.

11. marec nedeľa 11:30 ŠH MŠH Dubnica nad Váhom

Starší žiaci 13.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U15 - FBK Fair Levice U15 11:2

Góly Stars: Šimko (Hanuš), Mutala, Mutala (Bagin), Siekel (Šimko), Jakúbek (Mutala), Hanuš (Siekel), Mutala (Šatka), Siekel, Bulko (Pieťka), Šimko (Siekel), Hanuš (Jakúbek)

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Po prehratom zápase naša sebavedomie a aj motivácia trochu klesli, čo sa odrazilo na hneď prvom góle v zápase v našej sieti. Ostali sme zaskočení, no našťastie "nám vlak neušiel" a stihli sme ešte získať vedenie na svoje stranu. V druhej tretine sa už hráčom darilo lepšie presadzovať v streľbe. Vďaka tomu sme si vybudovali náskok, ktorý sme už len potom zväčšovali. Súper fantasticky bránil, obetavým spôsobom, čo nám robilo veľké problémy zo začiatku. Tretia tretina už sa niesla z našej strany pokojnom duchu a dokázali sme si potvrdiť, čo sme si trénovali.