Muži a dorastenci na polovicu úspešní

Súmar výsledkov 10. kola dorastencov a 5. a 6. kola baráže 1. mužskej ligy.

24. marec sobota 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži Baráž 5.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBK RAptORs 7:2 (2:1,2:1,3:0)

Góly Stars: Káčer (Mutala), Blažej (Ďurík), Janiga Mi, Janiga Mi (Káčer), Ďurík (Káčer), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Káčer)

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Pšenák, Janiga Ma - Leitmann, Káčer - Šebík, Blažej, Janiga Mi - Jelínek, Kubaščík, Ďurík - Antal, Bajzík, Mutala

Hodnotenie útočníka Michala Kubaščíka: Na zápas s Raptors, sme prípravu nechceli podceniť, pretože sme nevedeli, čo súper bude hrať. Stretnutie sa zle začalo, lebo sme hneď v druhej minúte dostali gól. Inkasovaný gól znamenal impulz pre náš tým a o pár minút sme otočili. V prvej tretine sme ešte dali dva góly ktoré nás upokojili. Druhá tretina bola v našom podaní super zahraná kde sme dali ďalšie dva góly. Zápas sme v tretej tretine dohrali s kľudom aj vďaka tomu že sme hrali 5- minútovú presilovku, počas ktorej sme si povedali, že podržíme a skúsime dať nejaký gól, čo sa nám aj podarilo a 3 body ostali doma.

25. marec nedeľa 09:00 MŠH Trenčín

Dorastenci 10.kolo ŠK 1.FBC Florbal Trenčín U17 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 6:1

Gól Stars: Mutala

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Pred zápasom nám všetky bolo jasné, že tento turnaj bude rozhodovať o postupujúcom na MSR. Postavili sa k tomu preto zodpovedne. V úvodnej tretine sme sa ujali vedenia, ale nie nadlho, keď po našom nedostúpení k strele súper vyrovnal. V ďalšej tretine výsledok nezodpovedá priebehu zápasu. Udržali sme krok so súperom, no platilo staré známe "nedáš, dostaneš". Takto si súper spravil trojgólový náskok. Do záverečnej tretiny sme vstúpili s tým, aby sme skorigovali stav a ešte niečo spravili s výsledkom. Napriek tomu súper ešte dorazil svoj náskok a my sme už museli myslieť na nasledujúci zápas s Topoľčanmi.

25. marec nedeľa 12:15 MŠH Trenčín

Dorastenci 10.kolo  ŠK Victory Stars Nová Dubnica U17 - FbO Žochár Topoľčany 10:6

Góly Stars: Madaj (Kalafut), Madaj (Kalafut), Kalafut (Fiala), Fursten (Fiala), Madaj (Bagin), Bahna (Madaj), Mutala (Bahna), Madaj (Mutala), Bahna (Madaj), Madaj (Kalafut)

Hodnotenie trénera Michala Sokolíka: Chalani už nemali toľko sily a energie ako v zápase proti FBC Trenčínu, ale našťastie pre nás, protivník jej mal ešte menej po predchádzajúcom zápase. Celý zápas sa niesol v gólovej prestrelke, ktorú sme využili. V úvode sme si spravili náskok. Hráčom sa konečne darila koncovka a mohli sme ísť s pokojným pocitom do ďalšej fázy zápasu. Stredná fáza zápasu sa podobala tej prvej a tak sme si navýšili náskok. Posledná tretina slúžila už skôr len na dohratie. Došlo tiež aj k niektorým zbytočným vylúčeniam, ale aspoň sme mali stále dôvod hrať.

25. marec nedeľa 16:00 ŠH Rabča

Muži Baráž 6.kolo FBK RAptORs - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 9:4 (3:0,3:2,3:2)

Góly Stars: Kubaščík (Ďurík), Kubaščík (Jelínek), Ďurík (Blažej), Blažej (Káčer)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Pšenák, Leitmann, Káčer - Šebík - Jelínek - Blažej, Janiga Mi - Kubaščík, Ďurík - Antal, Bajzík

Hodnotenie obrancu Peťa Leitmanna: Aj keď sa nám podarilo predošlý deň zápas dotiahnuť do víťazného konca s pohodlným náskokom, nechceli sme však súpera podceniť na jeho domácej palubovke. Vedeli sme, že to nebude ľahký zápas, pretože ihrisko bolo menšie ako zvyčajne. Od okamihu, ako začal zápas, sme chceli na ploche dominovať a kontrolovať zápas. Avšak, čo sa nám nepodarilo. A už od skorých minút prvej tretiny sme prehrávali o 3 góly. Súper nám svojou fyzickou hrou spôsoboval ťažkosti aj v obrannej, aj útočnej fáze. Nakoľko sa výsledok nevyvíjal podľa našich predstáv, snažili sme sa získavať lopty vysokým napádaním. Bohužiaľ, sa nám zápas nepodarilo zlomiť a domov sme šli naprázdno. My však neskladáme hlavy a sme radi, že sa nik nezranil. Teraz sa budeme venovať príprave na zostávajúce, veľmi dôležité zápasy.

Baráž začala Späť na článkyMuži prevalcovali svojich súperov