Muži prevalcovali svojich súperov

Cez veľkonočný víkend boli gólové hody v Dubnici.

31. marec sobota 8:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Mladší žiaci 14.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U13 - FBC Páv Piešťany U13 3:11

Mladší žiaci 14.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U13 - ICE Players Sereď U13 5:6

Hodnotenie trénera Peťa Leitmanna: Síce sme nastúpili do turnaja viac-menej ospalým prístupom, po dohovore sa pomaličky výkon zlepšoval. Aj keď ani to nestačilo a dobre rozbehnuté Piešťany sa nám už nepodarilo zastaviť. V druhom zápase nám znovu ušiel úvod zápasu, a tak sme po zbytok stretnutia doťahovali skóre. Všetci si však vstúpili do svedomia a začali vykonávať podávané pokyny. Bohužiaľ, sa nám nepodarilo prikloniť zápas na našu stranu, ale podarilo sa nám vyhrať dve tretiny, a dostať sa na rozdiel jedného gólu. Za čo by som ich pochválil. Zápas má však tri tretiny, a tak vidím, že máme stále veľký kus práce pred sebou.

31. marec sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži Baráž 7.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - ICE Players Sereď 12:3 (2:1,5:1,5:1)

Góly Stars: Blažej (Šebík), Blažej (Šebík), Blažej (Janiga Mi), Blažej (Kluka), Antal (Mutala), Blažej, Jelínek (Janiga Mi), Kubaščík (Kluka), Blažej (Janiga Mi), Káčer (Leitmann), Blažej (Janiga Mi), Bajzík (Antal)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Pšenák, Janiga Ma - Káčer, Leitmann - Šebík. Blažej, Janiga Mi - Jelínek, Kubaščík, Kluka - Antal, Bajzík, Mutala

Hodnotenie sedemgólového strelca Peťa Blažeja: Do zápasu sme chceli vstúpiť lepšie my, čo sa nám niekedy ozaj nedarí, ale teraz to bolo presne podľa našich predstáv. I keď druhá tretina začala gólom hostí, dokázali sme počas nej odskočiť na rozdiel 5 gólov, čo nás úplne upokojilo. V tretej sme si užívali florbal a nastrieľali ďalšie góle do siete Serede. Ja som so zápasom spokojný. Súpera sme pomaly do ničoho nepustili a ukázali sme, že sme sa od druhej ligy posunuli o pár tried vyššie od kedy sme postúpili.

1. apríl nedeľa 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži Baráž 8.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBK Michalovce 19:3 (4:0,6:1,9:2)

Góly Stars: Škvarka (Mutala), Blažej (Janiga Mi), Blažej (Ďurík), Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Kubaščík), Kubaščík (Kluka), Janiga Mi, Janiga Mi (Blažej), Blažej (Ďurík), Šebík (Ďurík), Mutala (Ďurík), Janiga Mi (Blažej), Kluka (Gelien), Blažej (Janiga Mi), Ďurík (Bajzík), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Blažej), Kubaščík, Kubaščík (Mutala)

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Janiga Ma, Pšenák, Šebík, Blažej, Janiga Mi - Káčer, Leitmann, Jelínek, Kubaščík, Kluka - Bajzík, Škvarka, Antal, Ďurík, Mutala

Hodnotenie šesťgólového strelca Miša Janigu: Zápas bol od začiatku v našej réžii. Dominovali sme vo všetkých aspektoch hry vytvárali sme si veľké množstvo šancí a naopak súpera sme skoro k ničomu nepustili. Mne sa hralo vcelku fajn, škoda nevyužitých šancí.