Juniori v Slušoviciach

V sobotu 26.5.2018 sa naši juniori predstavli na turnaji v Slušoviciach.

Do turnaja vstupovali ako obhajcovia minuloročného triumfu. Bolo vidno, že oproti minulému roku české tímy posilnili a zlepšili sa. V každom zápase bol rozhodujúci prvý gól, ktorý vždy rozhodol. Chýbalo nám potrebné nasadenie a šťastie, ktoré rozhodlo o našom celkovom umiestnení. na turnaji sa zúčastnilo 5 tímov, ktoré sa predstavili v jednej skupine. Hralo sa systémom každý s každým. Potom prvý zo skupiny hral s druhým o prvé miesto na turnaji. Tretí tím hral so štvrtým o tretie miesto.

Základná skupina:

Slušovice - ŠK VS NDCA 4:1

Zlín Malenovice - ŠK VS NDCA 2:1

Florbal Halenkovice - ŠK VS NDCA 5:2

ŠK VS NDCA - Včelín 3:0

V skupine sa po troch prehrách a jednej výhre umiestnili na postupovom štvrtom mieste do zápasu o tretie miesto na turnaji.

 

O 3. miesto:

Zlín Malenovice - ŠK VS NDCA 3:0

Po prehre so Zlínom sme obsadili konečné 4. miesto na druhom ročníku turnaja v Slušoviciach.

 

Hodnotenie útočníka Mária Mutalu: Zúčastnili sme sa priateľského turnaju v Slušoviciach kde sme sa chceli postupne pripraviť na Majstrovstvá Slovenska. Tento turnaj nám nevyšiel podľa predstáv,hrali  sme so súpermi ktorí boli šikovní a po našich chybách sme inkasovali zbytočné góly, ktoré poväčšinou rozhodovali zápasy. Z vlastných chýb sme sa poučili a na MSR sme sa dúfam dôkladne pripravili. Budúci rok sa chceme opäť zúčastniť turnaja a ako minulý rok vyhrať ho. 

Na turnaji hrali juniori v tejto zostave: Gregor, Šimko - Madaj, Zajko, Bahna, Mutala M, Šťastný - Fursten, Mutala J, Kalafut, Fiala, Krejči - Pecen, Leitmann, Šebík, Sokolík, Antal.

Góly strelili: Sokolík 2, Bahna, Mutala M, Kalafut, Šebík a Antal.

Najlepším hráčom tímu bol vyhlásený Filip Fursten.

 

 

Turnaj o pohár prezidenta SZFB mladších žiakov Späť na článkyGympel Cup