Body ostávajú doma

Prehľad výsledkov domáceho dvojkola mužov a dorastencov

29. september sobota 09:00 MŠH Trenčín

Dorastenci 2.kolo 1.FBC Florbal Trenčín - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 13:1

Gól Stars: Mutala J

29. september sobota 12:15 MŠH Trenčín

Dorastenci 2.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - Dragons Hlohovec 9:1

Góly Stars: Bahna, Fiala, Bahna, Pasqualon, Šťastný, Siekel, Šťastný, Šatka, Siekel

29. september sobota 18:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 3.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - FBK Harvard Partizánske 6:3 (1:0,2:1,3:2)

Góly Stars: Blažej (Leitmann), Pšenák (Leitmann), Janiga Mi (Leitmann), Pagáč, Mutala M (Pšenák), Blažej (Jelínek)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Pšenák, Leitmann, Pagáč, Janiga Mi, Blažej - Bajzík, Oberta I, Jelínek, Antal, Mutala M

Hodnotenie najlepšieho hráča zápasu Aďa Obertu: Do zápasu sa nastúpili iba s jediným cieľom a to nechať 3 body doma. Úvod zápasu sa hral "medzišestnástkový" florbal. Samozrejme šance boli ako na našej strane tak na strane súpera. Tímovej mentalite pomohlo, že sme prvý gól strelili my a nie súper. Každý si hral svoju hru najlepšie ako vedel. Chvíľami sa zdal,o že nás súper mierne podceňuje. Pred druhou tretinou sme si vypočuli na čo si máme od súpera dávať pozor. A čo sa povedalo sa aj plnilo do detailu. Obrana s útokom začala viac komunikovať a navzájom si pomáhať či už v brejkoch alebo pri bránení. Do tretej tretiny sme "nabehli" takmer vyšťavení, keďže sme hrali len na dve formácie. To nám však neuškodilo a energiu sme si strážili rýchlymi striedaniami a držaním loptičky na súperovej polovičke. Keď sme sa dostali do päť gólového vedenia, tak sme sa takmer zmierili s výsledkom, čo však využil súper pri hre bez brankára a v posledných dvoch minútach sme dvakrát inkasovali. Napriek oslabenej zostave a drobným chybičkám krásy našej hry sme zápas zvládli na výbornú. Uhrať takýto zápas proti tak kvalitnému súperovi sa nevidí často. Na záver by som chcel poďakovať súperom za super zápas a taktiež fanúšikom ktorí nás hnali dopredu za našou prvou výhrou v sezóne.

30. september nedeľa 11:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 4.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - DTF team Detva Jokers 7:5 (0:3,2:2,5:0)

Góly Stars: Janiga Mi, Pavlus (Mutala M), Janiga Mi (Blažej), Blažej (Pagáč), Pagáč (Blažej), Jelínek (Pavlus), Blažej (Leitmann)

Zostava Stars: Gelien, Oberta A - Pšenák, Leitmann, Pagáč, Janiga Mi, Blažej - Bajzík, Janiga Ma, Jelínek, Pavlus, Mutala M - Antal, Fiala, Bahna

Hodnotenie Peťa Blažeja: Zápas zo začiatku neprebiehal tak ako sme chceli. Prvú tretinu sme si pokazili troma lacnými gólmi. V druhej sme nechceli ale meniť štýl hry, iba vyčkať kedy nám to tam začne padať. Aj sa tak stalo a dvoma rýchlymi gólmi sme sa dostali na dostrel. Bohužiaľ ďalej to nepokračovalo a naopak sme dostali ďalšie dva. Priznávam, že v šatni som možno až príliš vyletel, ale asi to malo nakoniec svoj účel. (smiech) Keď sme dokázali behom štyroch minút v tretej tretine otočiť výsledok z 2:5 na 6:5 bolo to čosi neskutočné. Videl som, že súpera to úplne položilo a stačilo s ním držať krok a mali by sme to v kapse. Myslím si, že v tom momente sa nikto z chalanov nebál toho, že by sme prehrali, lebo ten adrenalín bol obrovský. Bojovali sme úplne dokonca a všetkých musím pochváliť za odmakanú robotu. Takýto zápas som ešte nikdy nezažil.

Foto zdroj: Bohumil Žilka